חברת 'יפו תל אביב' נמצאת בבעלות היזמים גיל בלוטרייך, רמי שריקי וצורי סעדה ומתמחה בייזום, תכנון ובנייה של בנייני בוטיק ברחבי העיר תל אביב-יפו. החברה מאתרת בניינים ישנים במקומות המרכזיים וההיסטוריים בתל אביב –יפו, והופכת אותם לפנינות נדל"ן המספקות חוויית מגורים מודרנית  ונוחה, וזאת תוך שימור הייחוד והצביון ההיסטורי והאדריכלי שלהם.

החברה נהנית מאיתנות פיננסית והיא בעלת נגישות למקורות הון בהיקפים משמעותיים המאפשרים לה גמישות  עסקית. לעובדי החברה ניסיון רב-שנים ביזמות, ביצוע וניהול פרויקטים בתחום הנדל"ן. ההיכרות המעמיקה והניסיון שלהם בשוק הנדל"ן הישראלי מבטיחים כי לקוחות החברה יקבלו תמורה מלאה ובטוחה להשקעתם.

ערכי החברה

תכנון אדריכלי בסטנדרטים הגבוהים ביותר, כולל שימור בכל הרמות הנדרשות

בניה באיכות ללא פשרות של ביצוע בכל אחד ממרכיבי הבנייה ובפיקוח על קבלני המשנה.

ניהול יעיל ומקצועי שממנף את האיתנות הפיננסית של החברה ומאפשר קבלת החלטות מהירות ונכונות תוך כדי ניצול הזדמנויות עסקיות.

מערך שיווק אמין ומקצועי שיספק מענה לצרכים והדרישות של הלקוח, תוך מתן שירות יעיל ואדיב.

מנהלי החברה:

רמי שריקי

יו"ר דירקטוריון חברת 'מישורים חברה לפיתוח בע"מ' ומנכ"ל משותף בחברה.

רמי מכהן כיו"ר חברת מישורים השקעות נדל"ן הנסחרת בבורסת ת"א וכמנכ"ל משותף בחברת יפו תל אביב, והוא ובעל ותק של למעלה מ-20 שנה בתחומי הנדל"ן השונים בארץ ובצפון אמריקה. ב-15 השנים האחרונות כיהן כמנכ"ל מישורים ובמסגרת זו ניהל את פעילות החברה הציבורית מול שוק ההון המקומי ואת נכסי החברה בארץ ובארה"ב. רמי בוגר לימודי ראיית חשבון

צורי סעדה

מנכ"ל משותף

צורי הינו יזם נדל"ן בעל ניסיון של למעלה מ 30 שנה בתחום. תחום התמחותו הוא איתור נכסים בעלי פוטנציאל השבחה, והוא בעל ניסיון ובקיאות בכל האספקטים של הובלת מהלכי השבחה מול רשויות התכנון השונות.

קובי סער

מנהל שיווק וקשרי לקוחות

קובי בעל ניסיון של 15 שנה בשיווק פרויקטי נדל"ן באזורים שונים ברחבי הארץ

אלעד קימלמן

מנהל תפעול

אלעד אמון על הוצאה לפועל של מהלכי תכנון ובנייה בפרויקטים השונים של חברה מול רשויות התכנון והיועצים השונים של הפרויקטים, לצד אחריות על הצד האדמיניסטרטיבי של פעילות החברה