חברת "יפו תל אביב" הוקמה בשנת 2016 ונמצאת בבעלות היזמים צורי סעדה וגיל בלוטרייך. החברה מתמחה באיתור, ייזום, תכנון ובנייה של בנייני בוטיק ברחבי העיר תל אביב- יפו. חברת האם, למיר ניהול ויזמות פרויקטים, בעלת ניסיון של מעל 15 שנים, כך שנהנית מאיתנות פיננסית ויציבות ביטחונית.

היתרון הבולט של היזמים נעוץ ביכולתם לאתר בניינים ישנים במיקומים מרכזיים, בעלי ערך היסטורי ונוסטלגי, ולשמר בהצלחה את הצביון האדריכלי שלהן. שינוי ושיפור פני העיר ההיסטורית תל אביב-יפו, תוך שימת דגש על תקני הבניה הקפדניים ביותר, זו המשימה העומדת לנגד עייני החברה. בזכות טביעת העין הייחודית של היזמים, החברה מספקת ללקוחותיה חווית מגורים ייחודית, עכשווית ומודרנית, באזורים החמים ביותר בעיר. 

ההזדמנויות הנוצרות עבור לקוחותיה בזכות זיהוי הטרנדים וההכרות המעמיקה עם העיר, יחד עם סטנדרט הבנייה הגבוה והיוקרתי, יוצרים תמורה חסרת תקדים וחווית מגורים אישית וייחודית, שמותאמת בדיוק לאנשים שגרים בה.

ערכי החברה

כבוד להיסטוריה- אנו משקיעים את מירב המאמצים לשחזר את ההיסטוריה בבניינים לשימור

איכות ללא פשרות- הייחוד שלנו הוא הרצון לספק ללקוח איכויות בניה וגימורים ברמה החדשנית ביותר, עם עומק וביטוי של פעם

הערכה לאומנות- בתור מי שמתפעלים מתל-אביב-יפו כל יום, אנחנו רוצים להמשיך לקחת חלק במורשת האמנותית של העיר ולסייע בבנייתה

תכנון אדריכלי מוקפד- בשל החיבור והאהבה שלנו להיסטוריה אנו דוגלים בתכנון עד הפרטים הקטנים

ניהול מתוך ניסיון- עשרות שנות הניסיון הנצברות במשרד מובילות אותנו לקבל החלטות מקצועיות, מדויקות ומבוססות

שירות מעל הכל- אנו רואים בלקוח שותף מלא לדרך ולקבלת ההחלטות

מנהלי החברה:

צורי סעדה

מנכ"ל, מייסד ובעלים

צורי הוא יזם שחי ונושם נדל"ן, בעל ניסיון של למעלה מ-40 שנים בתחום. צורי התמחה בשלל תפקידים בעולם הנדל"ן וצבר ניסיון בכל רובד של עולם הבנייה. אהבתו לעולם הבנייה וההתחדשות הובילה אותו להתמחות באיתור נכסים לשימור ולהשבחה.

תל-אביב יפו עבורו זו הנוסטלגיה והחדשנות, ההיסטוריה של המבנים ושל האנשים שהניחו את אבן הראשה לתרבות הישראלית.

קובי סער

מנהל שיווק ואחראי פיתוח עסקי

בעל ניסיון של 17 שנים בתחום הפיתוח העסקי והשיווק, הכולל לימודי פיקוח, ניהול פרויקטים ותמ"א 38, במוסדות אקדמיים מובילים. קובי מתמחה ביזמות, ניתוח זכויות בנייה ובשיווק של פרויקטי יוקרה ובוטיק.

תל-אביב יפו בשבילו זו אומנות של נדל"ן, סגנונות בנייה שכמעט ולא ניתן למצוא בשום מקום אחר, למעט כאן.  דרך העיר הוא התחבר לעולמות האסתטיקה והעיצוב.

בני כץ

חשב

בני בעל 10 שנות ניסיון בתחום הפיננסים, עם התמחות בחשבונאות נדל"ן. החל את הכשרתו במכללה למנהל בלימודי מנהל עסקים, עם התמחות בחשבונאות, רכש ניסיון רב בתור מנהל תיקי ביקורות לחברות הנדל"ן המובילות במשק בחברת BDO. כבר 3 שנים שבני מוביל את החברה לאיתנות כלכלית ומרכז תחתיו את כל התחום החשבונאי.

תל-אביב יפו בשבילו זה חוף הים, תחושת החופש והשחרור. מפלט שנמצא במרחק נגיעה. זו הייחודיות של העיר וחלק גדול ממה שמעצב אותה.

ניר בהרב

הנדסאי החברה

ניר הוא הנדסאי בעל ניסיון של 4 שנים בתחום. את ההתמחות שלו בענף החל בחברת בוטיק לבנייה, ניהול ופיקוח פרויקטים של וילות יוקרה ובשנתיים האחרונות אחראי על הפרויקטים בחברת יפו תל אביב משלב התכנון ועד מסירת המפתח.

תל- אביב יפו בשבילו היא עיר מלאה באתגרים ובהרבה עניין. העבודה בשטחים הקטנים בעיר דורשת לעבוד בצורה מחושבת, מתואמת ומסודרת על מנת להגיע לתוצאה הרצויה והנדרשת. 

עמי מסיקה

מנהל פרויקטים

עמי, קבלן בניין במקצועו, מנהל פרויקטי בנייה פרטיים וציבוריים מזה 35 שנים במרכזים לוגיסטיים ומסחריים ברחבי הארץ כמו קניונים, איירפורט סיטי, חברת שטראוס, בי"ח ברזילי, וילות ובתים פרטיים. במסגרת עבודתו בחברת יפו תל אביב, הוא מנהל את כל הפרויקטים בשטח ומתנהל מול הקבלנים השונים לאורך כל תהליך הביצוע. עולם הבנייה בשבילו זו הגשמת חלום ילדות. כיום, כאשר אשתו מזמינה חופשה ושואלת אותו אם רוצה את הנוף בחדר לים הוא עונה לה: "נוף למנוף".

תל- אביב יפו בשבילו זו עיר ללא הפסקה, עולם ומלואו, עיר בילויים ועיר עבודה כאחד.

זהבה פהימה

אדריכלית החברה

זהבה בעלת תואר הנדסאית לאדריכלות ועיצוב פנים מהמכללה למנהל, בעלת רישיון בנייה, עם 5 שנות ניסיון בפועל בענף. בעבודתה ובהכשרתה זהבה מתמחה בפן החוקתי ואישור היתרי בנייה ורישוי. הקשר האישי עם הדיירים, ההקשבה והתהליך שהיא רוקמת איתם כבר מהשלבים הראשונים נמצא בראש סדרי העדיפויות שלה. בעיניה, להתאים את הנכס בדיוק לצרכי הלקוח ולהעדפותיו העיצוביות הוא אחד החלקים הכי מספקים בתפקיד.
תל אביב עבורה זה העיצוב שנמצא בכל פינה, זו האנרגיה שהאדריכלות והסגנון של העיר יוצרות שהופכות את תל אביב לעיר שהיא.