חברת "יפו תל אביב" הינה חברת נדל"ן יזמית הפועלת ברחבי תל אביב יפו החל משנת 2016.

הבעלים, צורי סעדה, הקים את החברה מתוך התפעלות מהמבנים ההיסטוריים לשימור בעיר וממקומם המשמעותי בהוויה התל אביבית העכשווית. הניגוד בין ישן וחדש והרצון לשלב ולאחד בין השניים מלווה את החברה בכל פרויקט ושלב.

היתרון הבולט של היזם, נעוץ ביכולתו לאתר בניינים ישנים במיקומים מרכזיים, בעלי ערך היסטורי ונוסטלגי, ולשמר בהצלחה את הצביון האדריכלי שלהם, תוך שימת דגש על תקני הבנייה הקפדניים והמחמירים ביותר. החברה מספקת ללקוחותיה חווית מגורים ייחודית, עכשווית ומודרנית, בסטנדרט הבנייה היוקרתי והאיכותי ביותר.

בזכות היותה חברה יזמית המעורבת בכל שלבי הפרויקט, כולל איתור, תכנון ובנייה, החברה מבטיחה ללקוחותיה ביטחון, יציבות ואמינות לכל אורך התהליך.

יחד עם הניסיון המשותף של חברת האם, למיר ניהול ויזמות פרויקטים, השתיים מחזיקות ב-20 שנות ניסיון בעולם הנדל"ן, המספקות יציבות ואיתנות פיננסית.

ערכי החברה

כבוד להיסטוריה- אנו משקיעים את מירב המאמצים לשחזר את ההיסטוריה בבניינים לשימור

איכות ללא פשרות- הייחוד שלנו הוא הרצון לספק ללקוח איכויות בניה וגימורים ברמה החדשנית ביותר, עם עומק וביטוי של פעם

הערכה לאומנות- בתור מי שמתפעלים מתל-אביב-יפו כל יום, אנחנו רוצים להמשיך לקחת חלק במורשת האמנותית של העיר ולסייע בבנייתה

תכנון אדריכלי מוקפד- בשל החיבור והאהבה שלנו להיסטוריה אנו דוגלים בתכנון עד הפרטים הקטנים

ניהול מתוך ניסיון- עשרות שנות הניסיון הנצברות במשרד מובילות אותנו לקבל החלטות מקצועיות, מדויקות ומבוססות

שירות מעל הכל- אנו רואים בלקוח שותף מלא לדרך ולקבלת ההחלטות

מנהלי החברה:

צורי סעדה

מנכ"ל, מייסד ובעלים

צורי החל את דרכו בעולם הנדל"ן בגיל צעיר ולאורך 40 שנותיו בענף התנסה בשלל תפקידים ותחומים.
אהבתו לעיר תל אביב-יפו והפינה החמה בליבו למבנים לשימור מתבטאת כיום כמי שמוביל את החברה ויוזם מגוון פרויקטי שימור. תחומי התמחותו הרחבים של צורי, הכוללים איתור, ייזום, שימור, תכנון והשבחת מבנים, מתבטאים בכל שלבי הפרויקטים אותם הוא מוביל. הערכתו לבנייה התל אביבית העתיקה מושתתת על הנוסטלגיה שבהיסטוריה, לצד החדשנות פורצת הדרך והקידמה שמאפיינת את העיר העכשווית.

קובי סער

מנהל שיווק ואחראי פיתוח עסקי

קובי, בעל ניסיון של 17 שנים בעולמות השיווק והפיתוח העסקי. לאחר לימודיו המקצועיים במוסדות האקדמיים המובילים בישראל, הכוללים לימודי פיקוח, ניהול פרויקטים ותמ"א 38, התמחה קובי בניתוח זכויות בנייה. המשיכה והערכה של קובי לנדל"ן נובעת מהסיפור שמספר כל בניין לשימור וההיסטוריה ששזורה בו. על מנת להשלים את הסיפורים ההיסטוריים ולהמשיך את המורשת, קובי מתמחה ביזמות ופיתוח עסקי בעולמות פרויקטי היוקרה והבוטיק ומוביל את החברה לתור אחרי הזדמנויות חדשות בכל פינה.

בני כץ

חשב

בני בעל 10 שנות ניסיון בתחום הפיננסים, עם התמחות בחשבונאות נדל"ן, החל את הכשרתו במכללה למנהל בלימודי מנהל עסקים, עם התמחות בחשבונאות. בעברו ניהל תיקי ביקורת תחת פירמת רואי החשבון BDO עבור חברות הנדל"ן המובילות במשק. בני בעל ניסיון רחב בתחום הפיננסים וכחשב החברה הוא מתמחה במינוף הזדמנויות תוך הקפדה על ביטחון ואיתנות כלכלית. החיבור שלו לעיר הוא חוף הים, שמייחד ומעצב את תל אביב כעיר שהיא ושומר על מאפיין קבוע בה, כזה שאף פעם לא משתנה ותמיד נשאר נוכח.

ניר בהרב

הנדסאי החברה

ניר, הנדסאי במקצועו בעל 4 שנות ניסיון, בדגש על עולמות היוקרה והפרימיום. ניר החל את דרכו בהתמחות בחברת בוטיק לניהול, בנייה ופיקוח פרויקטי יוקרה ווילות פרטיות. כאחראי על תכנון הפרויקטים בחברה ניר אמון על השלמות שבפרטים הקטנים, על התכנון הקפדני ועל הביטחון והדייקנות לאורך כל שלבי הפרויקט, עד מסירת המפתח. האתגרים הנצבים בפניו בתכנון מצריכים ממנו חשיבה יצירתית, שיטת עבודה מחושבת והבנת העיר לעומק במטרה לספק את התוצאה הראויה והטובה ביותר.

עמי מסיקה

מנהל פרויקטים

עמי, שתחתיו 35 שנות ניסיון, קבלן בניין במקצועו המוביל כיום את כל פרויקטי החברה ומלווה אותם יום-יום בשטח. בעל ניסיון בבנייה פרטית וציבורית, הכוללת מרכזים לוגיסטיים, מסחריים, בנייה רוויה ובתים פרטיים הפרוסים בכל רחבי הארץ. העבודה בתל אביב של ימינו דורשת ממנו חדות, מהירות והקפדה, שכן את הקצב של העיר לא ניתן להפר או להפריע, כך גם לחיבור שעמי חש כלפיו. גם היום, עולם הבנייה מהווה עבורו חלום ילדות שמתגשם, עד כדי כך שכשאשתו מזמינה חופשה ושואלת אותו אם רוצה את הנוף בחדר לים הוא עונה לה: "נוף למנוף".

זהבה פהימה

אדריכלית החברה

זהבה, במקצועה הנדסאית לאדריכלות ועיצוב פנים מהמכללה למנהל בעלת רישיון בנייה. במהלך 5 שנות הניסיון שצברה בענף, התמחתה זהבה בפן החוקתי ובאישור היתרי בנייה ורישוי פרויקטים. בעבודתה כיום, זהבה מקפידה על קשר אישי, קרוב ורציף עם הדיירים במטרה להצליח לצור עמם את הנכס המושלם. ההקשבה וכברת הדרך שהיא משקיעה לאורך כל שלבי הפרויקט באים ליידי ביטוי בתוצאות העיצוביות ובשביעות הרצון של לקוחותיה. הערכתה לפן העיצובי והאסתטי בבנייה נובעת מאהבתה לסגנון האדריכלי האקלקטי והמודרני בבניינים לשימור, שכן עבורה הם משמרים את האנרגיה של העיר, זו של פעם וזו של היום.

דילוג לתוכן