מיקום

תל אביב היא הלב הפועם של מדינת ישראל. היא עיר המסחר, הכלכלה, הבילויים והתרבות הראשית של ישראל. העיר מאופיינת באווירה קוסמופוליטית ייחודית המשלבת ליברליות וקידמה, לצד מסורת, היסטוריה והוויה ים-תיכונית מזמינה. תל אביב זכתה לא אחת בתארים המוקירים את המרקם האורבני יוצא הדופן שלה, החופים הנהדרים והשפע הגסטרונומי האדיר. תל אביב היא עיר שכיף לחיות בה!

לייף סטייל וסביבת מגורים

חברת 'יפו תל אביב' שמה דגש מיוחד על הסביבה העירונית המקיפה את מיקום הפרויקטים שלה. מלבד דיור איכותי ברמה גבוהה ומוקפדת, תיהנו גם מקרבה למרכזי בילוי ותרבות, למוסדות חינוך, לריאות ירוקות ומנגישות לעורקי תחבורה ראשיים. אנו מאמינים ביצירת "נאות מדבר" עירוניים המאופיינים בשקט, שלווה, אינטימיות והרמוניה במרכז הכרך המטרופוליני, תל אביב, באמצעות סביבת מגורים עסקית ועירונית עשירה ומשגשגת.

בנייני בוטיק

חברת 'יפו תל אביב' מדייקת ומקפידה על כל הפרטים, מהקטן ועד הגדול שבהם. חשוב לנו ליצור סביבת מגורים אקסקלוסיבית, מרווחת ובעלת מפרט טכני עשיר ככל הניתן לבעלי הדירות והדיירים בפרויקטים שלנו. החברה שואפת להגדיר ולהחיות מחדש את האווירה הנעימה ותחושת השותפות של תל אביב של פעם בתוך מעטפת מודרנית, חדשנית ונוחה. 'יפו תל אביב' בונים היסטוריה!

בנייה ירוקה

בפרויקטים שלנו, אנו מיישמים שיטות בנייה חדישות, ועושים שימוש בטכנולוגיות מתקדמות מעולמות הבנייה הירוקה, על-מנת לצמצם את "טביעת הרגל האקולוגית" במבנים השונים. תכנון, בנייה ופיתוח נכונים ומחושבים לא רק מטיבים עם הסביבה, אלא גם מאפשרים חיסכון בעלויות האנרגיה ובצריכת משאבי טבע. בנייה ירוקה המושתתת על קיימות, מאפשרת לנו להיענות לצרכי הדור הנוכחי מבלי לסכן את יכולות הדורות הבאים לספק את צורכיהם.

הום סטיילינג

את עיצוב חללי המגורים השונים בפרויקטים שלנו אנו עושים תוך התבוננות כללית וראייה קונספטואלית רחבה המאפשרת לנו לתפור לכל אחד מבעלי הדירות שלנו דירה בהתאמה אישית לצרכיו. אנו מקפידים לשים דגש על שדרוג אסתטי של מרחב המגורים על כל חלליו, ומתוך הכרה בחשיבותו וייחודיותו של התהליך, החברה דואגת לספק לכל רוכש ייעוץ הום סטיילינג אישי ומותאם כבר משלב התכנון ועד שלב האכלוס.

דילוג לתוכן